Informace

Přispívá Vám zaměstnavatel na dovolenou ?

Potřebujete vystavit na vybraný zájezd fakturu ?

Pak neváhejte a navštivte nás. Fakturu lze vystavit dle Vašeho požadavku nebo požadavku zaměstnavatele buď na celkovou částku nebo na částku zálohy či doplatku.

Chcete udělat radost svým blízkým a zakoupit jim dárkový poukaz na dovolenou ?

Bez problémů Vám vystavíme DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT, DAROVACÍ LISTINU nebo DAROVACÍ POUKAZ dle Vašeho požadavku, buď na předem vybranou dovolenou či zájezd nebo na finanční hodnotu, např. na 2000 Kč, 5000 Kč, 10000 Kč aj. na libovolně vybraný zájezd v naší CA.

Jaká je cena zájezdu zakoupeného prostřednictvím Cestovní agentury ?

Cena zájezdu je stejná, jako cena zájezdu pořádající cestovní kanceláře, včetně všech případných slev a věrnostních bonusů, poskytovaných klientům pořádající cestovní kanceláří.

Jaký je rozdíl mezi cestovní kanceláří a cestovní agenturou ?

Cestovní agentura není pořadatelem zájezdů, pouze zájezdy nabízí a prodává. Pořadatelem je cestovní kancelář, se kterou má cestovní agentura řádně podepsanou smlouvu o obchodním zastoupení. Výhodou je, že cestovní agentura Vám nabízí zájezdy od více cestovních kanceláří, což Vám dává možnost srovnání a možnost zvolit si pro Vás nejvhodnější zájezd dle Vašich představ.

Je cestovní kancelář a agentura pojištěna proti úpadku ?

Ano, všechny cestovní kanceláře jsou ze zákona pojištěny proti úpadku, pojistné smlouvy a koncesní listiny jsou k nahlédnutí na internetových stránkách jednotlivých cestovních kanceláří, případně v naší kanceláři. Cestovní agentury ze zákona nemusí být pojištěny, jsou zprostředkovatelem prodeje zájezdů a mají platné živnostenské oprávnění.

POJIŠTĚNÍ spolupracujících CK :

Spolupracujeme výhradně s Cestovními Kancelářemi, které mají uzavřeno povinné zákonné pojištění ve smyslu zákona 159/1999 Sb.

Jak lze uhradit cenu zájezdu ?

Po řádném sepsání cestovní smlouvy u nás v cestovní agentuře je nutné zaplatit zájezd, a to buď formou zálohy a doplatku – týká se zájezdů zakoupených v časovém předstihu před odjezdem zájezdu – možnost v hotovosti nebo na účet, u zájezdu LAST MINUTE celkovou částku v hotovosti v naší cestovní agentuře.

 

Parkování u letiště

Velké cestovní kanceláře nabízejí v rámci sjednané cestovní smlouvy parkování u letiště za snížené ceny – rádi Vám nabídneme a zajistíme v rámci cestovní smlouvy jak v Brně tak v Praze

GO PARKING – 3 km od letiště v Praze – zajistíme Vám parkování za výhodnou cenu. Na 24 hod. hlídaném parkovišti – krytém či otevřeném ponecháte své vozidlo. Služba parkoviště Vás cca do 5 minut přepraví k odbavovací hale na letišti. Při návratu jen zavoláte na určené telefonní číslo a služba parkoviště pro Vás přijede.

 

 
TOPlist